Stolica (menu)

Z Dracopedia

Spis treści

Stolica - Menu

Menu Stolica jest główną komunikacyjną i informacyjną stroną. Podczas zalogowania się do gry to menu ukaże się jako pierwsze.

Zakładki w Menu: Stolica

Szczegóły

Znajdują się tutaj szczegółowe informacje o gospodarce i sile armii księstwa. Znajduje się tutaj obecna obrona oraz siła ataku jaką posiadasz. Dla ułatwienia gry znajdują się tu również szczegółowe informacje na temat zysków i wydatków Twojego księstwa. Można też zobaczyć tutaj korzyści uzyskiwane z paktów.

Wieści

W tym miejscu znajdziesz szczegółowe informacje na temat działań wojennych z trzech ostatnich przeliczeń swojej koalicji, jak i poszczególnych księstw w koalicji. Można zarówno analizować wieści całej koalicji, jak również każdego z naszych księstw z osobna. Jest również możliwość wyszukania koalicji oraz poszczególnych księstw i przeanalizowania ich wieści wojennych. Z tego narzędzia korzysta się prawie codziennie, więc warto się z nim zapoznać.

Forum

W świecie RedDragona istnieją dwa fora. Jedno z nich jest to Forum zewnętrzne znajdujące się tutaj, a drugie forum jest to Forum wewnętrzne gry (powoli zastępowane przez forum zewnętrzne). Najważniejszą jego zaletą jest możliwość komunikowania się tylko z koalicjantami (forum "Pogawędki" oraz "Koalicyjne"), z innymi Imperatorami (forum "Imperatorskie") a także z resztą społeczności RedDragona.

Poczta

Tutaj można znaleźć prywatność i w tym miejscu nikt oprócz nadawcy i odbiorcy wiadomości nie ma możliwości przeczytania poufnych danych. Często tutaj otrzymujesz korespondencje od swojego sojusznika, koalicjanta oraz wroga. Warto codziennie wchodzić i sprawdzać jakie nowe wiadomości dostaliśmy, ponieważ może akurat ktoś nam wypowiedział wojnę.

Labirynt

Tu codziennie możesz pójść po skarb: zyskać doświadczenie, zasoby, nowego generała lub spróbować ściągnąć czerwonego smoka - korzystając z portalu.

Doradcy

Znajdziesz tutaj doradców którzy pomogą Ci w organizacji księstwa oraz udzielą informacji o dzisiejszych wydarzeniach politycznych i gospodarczych.

Czat

Tu możemy pogadać o wszystkim i o niczym (RD, życie itd.) Miła atmosfera zachęca do korzystania z czata w wolnych chwilach.

menu
Stolica (menu)Budowa (menu)Zatrudnienie (menu)Wojsko (menu)Walka (menu)Magia (menu)Złodzieje (menu)Polityka (menu)Imperator (menu)Statystyki (menu)Szukaj (menu)Opcje (menu)Pomoc (menu)Wyloguj (menu)
Osobiste