Przebudowa

Z Dracopedia

Spis treści

Czym jest przebudowa

Przebudowa to wszystkie akcje podjęte na księstwie, które zmierzają do wystawienia się na daną funkcje przed wojną (Maga, Obrońcy, Atakera lub Złodzieja). Celem jest osiągnięcie maksymalnej siły na danej funkcji, czyli:

Po co się przebudowywać

W zależności, jak zabudujemy nasze księstwo, możemy osiągnąć inne:

W jaki sposób się przebudowywać

Najlepiej jest to robić podczas jednego dnia (przeliczenia). Najlepiej jest zebrać zapasy i Budulec ponad limit, a następnie wykorzystać je do budowy budynków infrastruktury, stawiając je w najbardziej optymalny sposób (więcej informacji można znaleźć na forum zewnętrznym gry).

Podstawy można przedstawić w następujący sposób:

  • Złodziej, Ataker i Obrońca powinni wybudować jak największą ilość domów, żeby jak największą ilość ludzi zatrudnić w danej funkcji
  • Mag - tutaj nie ma prostego rozwiązania. Są różne techniki dające rezultaty. Zabudowa zależy również od rasy. Szczegółowych informacji dotyczących przebudowy na maga można odnaleźć w tym temacie zabudowa na maga

Co robić po przebudowie (zabudowa wsteczna)

Gracze wyspecjalizowali się w przebudowie. Warto po niej, po kliknięciu ostatniej (nie wogóle ostatniej, ale ostatniej zamierzonej!) tury, wyburzyć część domów (lub wież magów) i wybudować inne budynki infrastruktury - jeśli zrobi się to w umiejętny sposób, odbudowa kolejnego dnia będzie zdecydowanie łatwiejsza, "zje" mniej tur i pozwoli na "postawienie" lepszej siły. Nazywa się to zabudową wsteczną, czyli "wsteką". Wsteczną stawia się każdego dnia wojny, żeby codziennie było nam łatwiej klikać guba (księstwo).

Osobiste