Nauczyciel Gry

Z Dracopedia

Co go powinno cechować ?

Ogłoszenia o Szkole Gry i Nauczycielu Gry. Od osób chcących zostać belframi wymagamy:

  • Praktycznej znajomości Dracopedii,
  • Mile widziana umiejętność edycji i dodawania do niej informacji,
  • Dobrego poziomu znajomości, a także klikania większości ras,
  • Znajomości i obsługi IRC (nie wymagane, możliwość przejścia szybkiego kursu),
  • Minimum 30 minut dziennie poświęconego na codzienny kontakt z Uczniami,
  • Minimum średniej wiedzy z zakresu RD; znajomości regulaminu, mechaniki gry oraz jej zastosowania w praktyce.

Obowiązki Nauczyciela.

1. Pomoc nowym graczom na IRC, PM, gg. Tutaj wymagana jest cierpliwość. Umiejętność pomocy nowym na każdej rasie. Dodatkowo trzeba znać wszystkie scenariusze przeznaczone dla nowych graczy. Sporo czasu spędzanego online i na IRC. Jeśli komuś to sprawia poważny problem i koliduje to z jego innymi zajęciami a będzie wykazywał się w czymś innym to przyjmujemy taką możliwość przy uprzednim poinformowaniu Acida'a.

2. Pomoc zaawansowanym graczom i opieka nad scenariuszami. Ważna jest spora wiedza o rasie (bądź rasach) którymi się dany Nauczyciel opiekuje. Praca polega na aktualizacji scenariuszy i ich opisów, a jeśli zajdzie potrzeba tworzeniu nowych oraz pomocy bardziej zaawansowanym graczom w poprawie kliku na danej rasie. Dodatkowo chcemy, żeby do każdego scenariusza został zrobiony poradnik, jak go dobrze sklikać.

3. Udział w rozwoju pomocy dla graczy i SG. Nauczyciel Gry z powodu wykonywanego zajęcia jest również automatycznie członkiem Help Team'u, czyli zajmuje się również ( jeśli to nie koliduje czasowo z jego obowiązkami w Szkole Gry ) wszelkiego rodzaju pracami zleconymi przez Administratorów w celach ulepszania i rozwijania gry oraz przede wszystkim pomaganiem nowym graczom w zaznajomieniu się z grą bezpośrednio przy pomocy programu gadu-gadu, czy na forum zewnętrznym. Obowiązkiem Nauczyciela jest również opieka merytoryczna nad patronowanym działem w Akademii Wojskowej.

Kontakt/Rekrutacja

Jeśli ktoś chce zostać Nauczycielem Gry jednocześnie spełniając podane wymagania prosimy o kontakt z Dziekanem Szkoły Gry - Acid'em.


SG Team

Osobiste