Mana

Z Dracopedia

Mana jest jednym z surowców, za który można uzyskać złoto (poprzez sprzedaż na targu). Manę można produkować na dwa sposoby:

Mana jest bardzo ważnym surowcem - tylko i wyłącznie dzięki niej można czarować. Każdy czar kosztuje określoną ilość many.

W związku z tym, że many nie da się magazynować (na początku kliknięcia tury cała pozostawiona na księstwie mana, zostanie automatycznie sprzedana na targu, niezależenie od tego czy SSH jest czy go nie ma). Istnieje ułatwienie do sprzedaży many - wystarczy wejść w menu Opcje i zaznaczyć opcję "automatycznie sprzedawanie many". Jeśli księstwo nie produkuje many, można zaznaczyć opcje automatycznego zakupu many.

Budynek specjalny Tajemnica tworzywa daje `Minimalna cena sprzedaży mana 66` (dawne 200) i tak będzie to działało na targu, przy sprzedaży ręcznie i automatycznie, również gdy nie będzie SSH.

Jest jeden wyjątek dotyczący magazynowania many. Elfy, jako rasa od wielu epok stosująca tajniki produkcji many, przystosowali oni swoje terytoria do przytrzymywania tego surowca - jako jedyne w całym świecie RedDragona potrafią to robić i strzegą tej tajemnicy przed wszystkimi innymi rasami. Nawet Dżinom nie udało się wydrzeć im tego sekretu...

Źródło „http://dracopedia.pl/Mana
Osobiste