Blokady

Z Dracopedia

Blokady są nakładane na księstwa, które łamią zasady płatności. Blokada uniemożliwia zmianę tury. Jeżeli właściciel księstwa dokonał poważnego złamania regulaminu, blokadzie może towarzyszyć inna kara. Większość blokad jest nakładana automatycznie.

Zablokowane księstwo jest specjalnie oznaczone.

Blokady nakładane są za:

1. Posiadanie na koncie więcej niż jednego księstwa nieopłaconego o wieku co najmniej 6 dni. Księstwa w Szkole Gry i zamrożone nie są liczone. Blokada jest automatyczna.

Aby pozbyć się blokady:

a) trzeba opłacić wszystkie lub część księstw poza jednym bezpłatnym, a resztę abdykować albo zamrozić bądź

b) trzeba zamrozić lub abdykować wszystkie księstwa poza jednym bezpłatnym.


2. Nieopłacenie płatnej rasy wybranej z dziesięciodniowym terminem na opłacenie. Blokada jest automatyczna.

Aby pozbyć się blokady trzeba zapłacić za wybraną płatną rasę


3. Inne złamanie Regulaminu, np. posiadanie nieopłaconych księstw na kilku kontach. Kara jest nałożona przez Administratora po wykryciu oszustwa. W takim przypadku opis wykroczenia znajduje się na Pręgierzu.

Aby pozbyć się blokady należy wyjaśnić sprawę pisząc do admina, który nałożył karę, na jego pocztę w koalicji Administrators.

WAŻNE

W momencie, gdy ktoś zostanie już złapany na posiadaniu wielu Księstw "bezpłatnych", jest za późno na zdecydowanie się na klikanie tylko jednym. Byłoby to nieuczciwe wobec tych, którzy faktycznie grają jednym, jak i wobec tych, którzy płacą. Ponadto oszukiwanie nie może się opłacać.

Zasada jest prosta, jeżeli ktoś jest złapany, to musi zapłacić za przynajmniej jedno księstwo i dopiero wówczas może grać tyloma, za ile zapłacił plus jednym bezpłatnym.

Osobiste