Świątynia bogactwa Autora

Z Dracopedia

l13.jpg

`...i zapewnij nam pomyślność w wyprawie i wielkie łupy, a chroń nas przed zatrutymi igłami i podstępnymi obłudnikami udającymi rannych śmiałków...`

W starożytnym labiryncie, pozostałości po imperiach niegdyś dumnie władających tymi terenami, nadal można znaleźć wiele przydatnych skarbów. Jedynym problemem jest zwerbowanie odważnego, który byłby w stanie poprowadzić ekspedycję w głąb podziemi. Specjalna świątynia, w której śmiałkowie mogą składać ofiary w celu zapewnienia pomyślności wyprawy sprawia, że częściej znajdzie się ktoś odważny.

Opis

Świątynia bogactwa Autora to bardzo ważny budynek specjalny odpowiedzialny za ilość wejść do labiryntu. Budynek należy do grupy tanich budynków specjalnych, więc jego odbudowa w czasie wojny trwa bardzo krótko.

Podczas wojny zazwyczaj odbudowywana w dniu jej zniszczenia, ponieważ umożliwia lepszą odbudowę poprzez wejście do labiryntu. Podczas simu/wojny można też skorzystać z dodatkowego drugiego wejścia do labiryntu, aby szukać nowego generała bądź zmienić jego zdolność.

Działanie

Koszt podstawowy 20 000


Dzięki temu budynkowi Twoi generałowie mogą drugi raz wejść do labiryntu po skarb oraz drugi raz szukać w nim nowego generała lub zmiany zdolności.

W czasie Garbu Autora dodatkowe wejścia do labiryntu (zapewnione przez ten budynek specjalny) obarczone są większą szansą niepowodzenia i przynosi tylko połowę normalnych zysków.


Budynki specjalne

Zajazd u Czerwonego SmokaMłynRatuszKondensator magicznySztab uderzeniowySzaniec

Rezydencja generałaKopalnia złotaRenowacja broniTajemnica OdtworzeniaSzpitalSmoczy mur

Łaźnia miejskaKlub odkrywcówŚwiątynia bogactwa AutoraSoczewka magicznaOłtarz InicjacjiSmocza bariera

System jaskińSkrzyżowanie szlaków handlowychGildia ZłodzieiGildia WojownikówŚciany magicznePlac defiladGłowa GorgonyZamek

AkweduktZachodnia wieża czasuSmokodrapLustro magiczneAkademia wojskowaTarcza GorgonySieć wojennych fortec

KanalizacjaWschodnia wieża czasuPortalPałac MagicznyKoszaryPospolite ruszenie

Ministerstwo smokówSanktuarium berserkerówKlasztor Smoczych Mnichów


Historia

13.jpg

Osobiste